O firmie

Grafika strony O firmie

Jesteśmy firmą handlową usytuowaną w Nowym Dworze Gdańskim działającą na rynku od 2010 roku. Nasza firma ciągle się rozwija i od 2021 rozszerzyliśmy nasza działalność o sprzedaż mięsa drobiowego, wieprzowego, wołowego oraz warzyw i owoców. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę asortymentową. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, dostosowując oferty do potrzeb, wymagań oraz oczekiwań nawet najbardziej wymagających kontrahentów. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji z naszymi partnerami, dążąc do zadowolenia wszystkich stron transakcji. Zapewniamy konkurencyjne warunki współpracy, atrakcyjne ceny i rabaty dla stałych klientów.

Współpracujemy z największymi zakładami i ubojniami drobiu, wieprzowiny i wołowiny. W naszej ofercie znajdą Państwo najlepiej wyselekcjonowany towar, wyprodukowany przy zachowaniu wszelkich niezbędnych procedur zgodnych z obowiązującym prawem w Polsce i Unii Europejskiej.
Nasi partnerzy posiadają wdrożone systemy takiej jak HACCP, oraz certyfikaty ISO, BRC, IFS oraz HALAL.

Oferujemy produkty schłodzone, pakowane tradycyjnie jak również w innowacyjnych opakowaniach próżniowych. W sprzedaży posiadamy również produkty mrożone w bloku i kartonie a także IQF.

Nasza firma posiada również doświadczenie logistyczne, które pozwala nam sprawnie dostarczyć towar w dowolne miejsce.

Jeżeli szukasz partnera zapewniającego wysokiej jakości oferty oraz bezpieczeństwo w realizacji zamówień serdecznie zachęcamy do współpracy.

Nasi partnerzy posiadają wdrożone systemy takie jak HACCP, oraz certyfikaty ISO, BRE, IFS oraz HALAL
  • bbc
  • haccp[
  • ifs
  • iso